Nieuws
Terug naar overzicht3 UBA leden benoemd tot Master Marketeer
Op vrijdagavond 3 oktober werden de nieuwe Master Marketeers 2008 voorgesteld tijdens de jaarlijkse 'Master Awards Gala Evening'.
Johnny Thijs, CEO van De Post en voorzitter van de Master Marketeers, introduceerde enthousiast het evenement. Vervolgens gaf Peter Vandermeersch, algemeen hoofdredacteur De Standaard/Het Nieuwsblad, zijn persoonlijke visie op politiek en maatschappij. Met de letters van het alfabet als leidraad werd via 26 sleutelwoorden en een ironische ondertoon de huidige situatie geschetst. Een schitterende speech die door het publiek erg gewaardeerd werd.
Daarna introduceerden Manon Jansen, CMO Philips Lighting, en Jan Vandenwyngaerden, CEO Palm Breweries de vier nieuwe Master marketeers in stijl. De laureaten werden Luc Suykens (P&G en voorzitter UBA), Helen Willems (Beiersdorf), Benoit Crochelet (Electrabel) en Paul Matthyssens (Universiteit Antwerpen). Een schitterende '2008-oogst' met 3 UBA leden en de UBA voorzitter! Het UBA team wil bij deze de nieuwe Master Marketeers hartelijk feliciteren.
Tijdens het galadiner, en nadien aan de bar, werd door de 150 aanwezigen uitgebreid nagekaart over de voordrachten, de nieuwe Masters en de huidige economische turbulenties.
De verkiezing van de Master Marketeer is sinds 1999 een initiatief van de Stichting Marketing. Ondertussen kregen 60 gerenommeerde marketeers deze prestigieuze onderscheiding. De gekozenen moeten dankzij hun bewezen track-record en hun uitstraling een ambassadeur zijn voor het marketingvak.


