Nieuws
Terug naar overzichtEen nieuwe cyclus 'Communication Management College' gaat van start in september. Haast u om in te schrijven. First come, first served!
Het UBA Communication Management College is een hoogwaardige marketing-communicatieopleiding, exclusief voor UBA-leden. In 4 dagen tijd worden junior medewerkers opgeleid tot echte marcom-professionals. Dat leidt tot meer gedrevenheid, betere campagnes en uitmuntende resultaten.
De opleiding is bedoeld voor medewerkers die maximum 3 jaar ervaring hebben. Opdat de opleiding succesvol zou zijn vragen we u om enkel junior medewerkers te laten deelnemen.
We starten in september '22 met een nieuwe sessie. De opleiding gaat door op 22 september, 20 october, 17 november en 1 december '11. Voor de inschrijvingen hanteren we het principe ‘first come, first served’. Bedrijven die lid zijn van de UBA hoeven niets te betalen. Inschrijving is beperkt tot 1 medewerker per bedrijf per cyclus.
Alle a-leden (dit is de contactpersoon voor UBA binnen het bedrijf) hebben een persoonlijke uitnodiging tot inschrijving ontvangen.
- Om alsnog te kunnen inschrijven vragen we u om contact op te nemen met Anne-Sophie Vilain, Training Manager via e-mail.


