Nieuws
Terug naar overzichtMaster Class 'Hoe geef ik een goede briefing?' op 9 juni is volzet
De inschrijvingen voor deze opleiding zijn afgesloten. Het is niet meer mogelijk om in te schrijven. We organiseren deze opleiding opnieuw in 2012.
Een professionele, heldere briefing is de basis voor een geslaagde communicatiecampagne.
De Master Class 'Hoe geef ik een goede briefing' is gebaseerd op de gids "The Client Brief". ‘The Client Brief’ werd door UBA en ACC opgesteld en uitgegeven in 2008. De gids heeft intussen zijn waarde bewezen en vormt nog steeds een handig referentiedocument. De gids is gratis downloadbaar via de UBA website.
Tijdens deze Master Class leert u aan de hand van talrijke voorbeelden uit de praktijk en enkele in detail toegelichte cases welke vragen u zich moet stellen tijdens het schrijven van een briefing voor uw reclamebureau.
Voor wie is de opleiding bestemd?
- Junior communicatieverantwoordelijken, junior marketeers en brand managers
Wat zal u er leren?
- De Master Class baseert zich op de gids 'The Client Brief', een gezamelijke uitgave van UBA en ACC.
- In de opleiding worden de 10 stappen om tot een goede briefing te komen besproken en uitgebreid toegelicht met voorbeelden. U leert om in onderlinge samenwerking tussen adverteerder en bureau te komen tot een efficiënte briefing die de basis vormt van een succesvolle communicatie.
Sprekers? Anne-Françoise Piette, Sales & Marketing Director Eurostar en Bert Denis, Strategic Director TBWA.
Taal? Afwisselend Frans en Nederlands
Waar? Bij UBA (Gebouw SaraLee), Antwerpselaan 2, 1853 Strombeek-Bever
Programma?
- 13u30 welkom
- 14u Inleiding: de 10 stappen in het schrijven van een goede briefing, geïllustreerd met voorbeelden uit de praktijk
- 15u30 pauze (20')
- 15u50 Praktische oefening
- 17u30 einde
De opleiding is interactief en vraagt dus een actieve participatie van de deelnemers. Om die reden zijn de plaatsen ook beperkt.
Deelname is exclusief en gratis voor UBA leden (en ACC leden - inschrijven via ACC).


