Blijf op de hoogte van de belangrijkste insights uit de sector

Maak account

The Lab - GDPR

Volledige naam Plaats Facturatie e-mail adres
Aivan Tram Bruxelles aivan.tram@aexp.com
Barbara Stevens - -
Catherine Eloin BRUXELLES catherine.eloin@bnpparibasfortis.com
Catherine Hijazin - catherine.hijazin@brusselsairport.be
Chris Van Roey TREMELO cvr@pitchpoint.be
Céline DENIS Bruxelles celine.denis@touring.be
Dominique Siplet wilrijk Dominique.Siplet@gmail.com
Emmanuel Scheenaerts - emmanuel.scheenaerts@free2move-lease.com
Eveline Neirings - eveline@festival.be
Fabienne Verdiere Bruxelles fabienne.verdiere@beobank.be
Griet BECKERS - griet.beckers@alpha-card.com
Guy Sauvage Bruxelles guy.sauvage@gmail.com
Karim Debbah Brussels karim.debbah@mediacom.com
Karol De Decker Brussel karol.dedecker@nationale-loterij.be
Kristin Hannon Laken kristin@ubabelgium.be
Larissa Kluge Liège larissa.kluge@ethias.be
Marleen De Frenne - -
mieke beirnaert - -
Nancy Van Zeebroeck BRUSSEL nancy.van-zeebroeck@db.com
Noemie Lescal Ixelles Noemie.LESCAL@loreal.com
Olivier Henet brussels olivier.henet@schroders.com
Patrick Reynaert Brussel patrick.reynaert@bpost.be
Sophie Paris - -
Stefaan Claes Gent sclaes@kinepolis.com
Sylvie JACOB Bruxelles sylvie.jacob@beiersdorf.com
Veronique Antierens Bruxelles veronique.antierens@beobank.be
Virginie Leyman BXL virginie.leyman@bpost.be
Zoé Muermans Watermael-Boitsfort -
  • Data
  • E-marketing
  • Programmatic
  • Privacy
  • Regulation
  • Presentation
  • DM
  • CRM tool
  • Marketing Automation
  • Owned media
  • Responsability
  • Transparency
  • Marketing Technology
  • Public Affairs & Regulation

Sorry, de inschrijvingsperiode is voorbij.