UBA Xmas Lunch 2023

Bekend als hét topevenement van de communicatiewereld in België, brengt professionals, adverteerders en andere spelers uit de mediawereld samen. Tijdens een feestelijke lunch ontmoet u collega's en kan er uitgebreid bijgepraat worden. 

UBA Xmas Lunch 2023

Op dinsdag 19 december hullen we de Skyhall van Brussels Airport in een sfeervol kerstdecor voor de UBA Xmas Lunch. We brengen adverteerders, media en reclamebureaus samen tijdens een feestelijke Lunch met networkmoment. De UBA Xmas Lunch is het moment bij uitstek om de banden met uw klanten en business partners aan te halen.

Ook dit jaar werken we uitsluitend met tafelregistraties. Individuele inschrijvingen zijn niet mogelijk. We. beperken het aantal inschrijvingen tot 110 tafels van 10 personen.

Praktische informatie

Waar? Skyhall - Brussels Airport - Leopoldlaan, 1930 Zaventem
Wanneer? Dinsdag 19 december 2023

Programma:

  • 11u30: Deuren openen
  • 12u - 15u: apero en lunch
  • 15u - 18u: dessertenbuffet en netwerkmoment

Boek hier uw tafel

  • Event
  • Events
  • Invite Only
  • 2022

Prijzen

  • Standaardtarief | €2950 (excl. BTW)
  • Ledentarief | €2250 (excl. BTW)

Voor eventuele vragen, contacteer ons via contact@ubabelgium.be.