
Het laatste boek van Chris Burggraeve, voormalig wereldwijd CMO van AB InBev, heeft als titel: “Marketing is Finance is Business”. Daarin verdedigt hij de stelling dat marketing veel meer is dan mooie plaatjes of technologische hoogstandjes.
Hij breekt ook een lans voor marketing als de kern van een onderneming, waarbij zowel de belangen van consumenten als van aandeelhouders dienen verzoend. Een must read voor elke rechtgeaarde marketeer, en u warm aanbevolen door Fons Van Dyck, Managing Director van Think BBDO, auteur en doctor in de Media- en Communicatiestudies VUB.
We hebben, speciaal voor UBA-leden, nog enkele exemplaren opzij gelegd. Hebt u interesse in het boek? Waag dan uw kans.
Neem deel voor dinsdag 11 juni middernacht. De gelukkigen - enkel indien u lid bent van UBA - krijgen hun boek persoonlijk toegestuurd.